Turystyczna Jazda

MediaNet-TV Production S.C. prowadzi działalność multimedialną. Koncentrujemy się głównie na realizacji materiałów filmowych w zakresie turystyki, sportu i szeroko pojętej rozrywki (teledyski, moda). Specjalizujemy się w przygotowywaniu materiałów filmowych promujących regionalne atrakcje i produkty turystyczne, wspierające rozwój polskiej i zagranicznej turystyki.

Zajmujemy się także strategią komunikacji oraz zarządzaniem komunikacji w zakresie mediów. Doradzamy w zakresie wyboru środków przekazu i sposobów komunikacji oraz prowadzimy zakup powierzchni i czasu reklamowego w mediach.

Firmę utworzyli Wojciech Lubiński i Grzegorz Skrzypak, a wspomaga nas zespół kreatywnych i doświadczonych ludzi związanych z branżą telewizyjno-filmową. Współpracujemy z największymi platformami medialnymi.

PROGRAMY TELEWIZYJNE:

TURYSTYCZNA JAZDA - magazyn podróżniczy

Program podróżniczy trwający 10 min. z wykorzystaniem głosu lektora. Głównym założeniem programu jest pokazywanie ciekawych, interesujących i atrakcyjnych turystycznie miejsc, obiektów, miejscowości zarówno w Polsce, jak i zagranicą (głównie Słowacja, ale także inne kraje). Magazyn charakteryzuje się luźną konwencją i szybkim montażem.

Turystyczna JazdaOgólna zawartość odcinka: dojeżdżamy do atrakcyjnej turystycznie miejscowości, obiektu lub bazy turystyczno – sportowej (tłumaczymy jednocześnie jak tam dojechać, którą drogą). Odwiedzamy regiony, miasta, bazy noclegowe, szlaki turystyczne etc. - jednym słowem jesteśmy wszędzie tam, gdzie da się dojechać autem, rowerem, etc. Rozmawiamy z ciekawymi ludźmi, poznajemy lokalne zwyczaje i smakujemy regionalnej kuchni, wybieramy się z kamerą na baseny termalne oraz nad jeziora.

Program popularyzuje także niektóre dyscypliny sportowe, jak np. bieganie i jazda na rowerze.

Emisja: TVP Regionalna i TVP Kraków.

ZIMOWA JAZDA - magazyn o ośrodkach narciarskich i sportach zimowych

Program podróżniczy trwający 9-10 min. z udziałem prezenterki (prezenterów). Głównym założeniem programu jest pokazywanie ciekawych i atrakcyjnych turystycznie miejsc, ośrodków sportów zimowych zarówno w Polsce, jak i zagranicą (Słowacja, ale także inne kraje). Magazyn charakteryzuje się luźną konwencją i szybkim montażem.

Zimowa Jazda

Ogólna zawartość odcinka: dojeżdżamy do atrakcyjnej turystycznie miejscowości, ośrodka narciarskiego lub bazy turystyczno – sportowej (tłumaczymy jednocześnie jak tam dojechać). Rozmawiamy z ciekawymi ludźmi związanymi z zimowym wypoczynkiem i sportami zimowymi (w tym także ze sportowcami: narciarzami, snowboardzistami).

Program popularyzuje dyscypliny sportowe, takie jak np. jazda na nartach, biegi narciarskie, snowboard.

Emisja: TVP Regionalna i TVP Kraków

Program emitowany na antenie TVP od 2011 roku.